Jak działamy? 1

Przebieg realizacji

Jak działamy? 1

Z nami zrealizujesz swoje wymarzone meble!

Każde zamówienie składa się z kilku procesów, które przygotowują nas do wykonania i pozwalają profesjonalnie zrealizować Twoje oczekiwania.

Jako solidna i kompleksowo działająca firma przeprowadzimy pomiar w państwa domu lub mieszkaniuwykonamy, uwzględniając przy tym wszystkie sugestie i oczekiwania projekt oraz zaprezentujemy go wykorzystując najnowocześniejszy program graficzny.

Ostatnim etapem, naszej współpracy będzie wykonanie i staranne zamontowanie mebli, tak abyście mogli Państwo cieszyć się nimi przez wiele lat..

Jak działamy? 3
Jak działamy? 4
w

01. Spotkanie

Zapraszamy Państwa na niezobowiązujące spotkanie do naszego biura przy ul. Karmelkowej 66 we Wrocławiu,  na którym wykonamy wstępny projekt zabudowy meblowej, wybierzemy materiały oraz sporządzimy wycenę. Wszystko oczywiście bezpłatnie.

Bardzo prosimy o rezerwację terminu spotkania                           z  min. 2 tygodniowym wyprzedzeniem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:

510 78 77 77 lub 606 82 77 77

l

02. POMIAR I PROJEKT

Nasi pracownicy w dogodnym dla Państwa terminie dokonają szczegółowych pomiarów pomieszczeń, w których planowana jest zabudowa meblowa. W oparciu o Państwa sugestie i oczekiwania nasi architekci przegotują projekt wraz z wizualizacją 3D, która w dużym stopniu ułatwi Państwu podjęcie decyzji dotyczącej wyglądu i funkcjonalności projektowanych mebli.

Na Państwa życzenie sporządzamy także dodatkowy projekt ewentualnych zmian instalacji elektrycznych i wodnych, dostosowanych do zabudowy mebli.

Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych!

h

03. Podpisanie umowy

Po zatwierdzeniu projektu, możemy zaproponować Państwu podpisanie umowy:  

  • przedwstępnej, w której mogą Państwo zarezerwować termin wykonania mebli w kolejnych miesiącach, kiedy będzie możliwość dokonania szczegółowego pomiaru.
  • końcowej – po podpisaniu której, będziemy mogli wykonać pomiar i od razu przystąpić do realizacji zaakceptowanego projektu.

04. Realizacja

Finalny Proces, który wieńczy nasze wysiłki. Nasi wyspecjalizowani pracownicy fachowo zamontują Państwa meble. Na życzenie zainstalujemy i podłączymy także sprzęt AGD.

Państwa zadowolenie z naszych mebli jest dla nas najważniejsze.

Przykładowe realizacje

Kuchnie
Klasyczne

Kuchnie
Nowoczesne