Opinie 1

Opinie naszych klientów

Opinie 2
Świetnie wykonana usługa. Zamówiliśmy kuchnie na wymiar i mimo lekko krzywych ścian została idealnie zmontowana.
Pan Jakub

Google

Opinie 2

Najwyższy poziom usług. Meble wykonane wzorcowo, nawet te tzw. trudne przypadki. Właściciel miły, kulturalny, z wyobraźnią i - pomimo natłoku zamówień - słuchający uważnie, czego potrzebuje klient. Lojalny, punktualny. Same superlatywy

Pani Barbara

Google

Opinie 2

Kuchnia na wymiar jak marzenie 🙂 Montaż przed terminem. Na pierwszym miejscu profesjonalizm. Rzetelna firma. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Pani Jolanta

Google

Opinie 2

Można z czystym sumieniem polecić firmę Drzazga każdemu. Kuchnia zrobiona idealnie pod wymiar, przy tym bardzo solidna i piękna. Bardzo profesjonalne podejście Pana Grzegorza który jest świetnym stolarzem, cierpliwym doradcą.

Komunikacja od samego początku bardzo dobra. Kuchnia i szafa wykonane terminowo, wszystko na czas pomimo okresu świątecznego - bardzo pozytywne zaskoczenie. 🙂

Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy! 🙂

Pani Roksana

Google

Opinie 2

Wystawiam najwyższą ocenę firmie Meble DRZAZGA. Właściciel - Pan Grzegorz jest super stolarzem i usługodawcą - rzetelny, słowny, dokładny, uprzejmy i bezproblemowy. Zarówno etap przygotowania projektu jak i jego wykonanie przez Pana Grzegorza należy ocenić na najwyższym poziomie. Zamówiłem kuchnię nie mając o tym bladego pojęcia. Pan Grzegorz zaprojektował wszystko optymalnie, nie narażając mnie na zbędne koszty. Kuchnia wyszła idealnie. Jestem bardzo zadowolony z nowych mebli i przy następnych tego typu pracach zdecydowanie skorzystam z usług firmy Meble Drzazga. Jednym słowem - POLECAM.

Pan Marcin

Google

Opinie 2

Wizytówką jest jakość produktów i poziom staranności wykonania.
Współpraca wzorowa od pierwszego kontaktu do zakończenia montażu.
Miło, że takie firmy jeszcze istnieją na rynku. Dziękuje!

Pan Kamil

Google