Każde zamówienie składa się z kilku procesów, które przygotowują nas do wykonania i pozwalają profesjonalnie zrealizować Twoje oczekiwania.
Jako solidna i kompleksowo działająca firma przeprowadzi pomiar w państwa mieszkaniu, wykonamy, uwzględniając przy tym wszystkie sugestie i oczekiwania projekt oraz zaprezentujemy go wykorzystując najnowocześniejszy program graficzny. Ostatnim etapem, naszej współpracy będzie wykonanie i staranne zamontowanie mebli, tak aby cieszyć się nimi przez wiele lat.

POMIARY

Nasi pracownicy zaproponują Państwu podczas pomiarów najlepsze rozwiązania i omówią wszystkie kwestie związane z umiejscowieniem mebli, przyłączy elektrycznych i wodnych.

PROJEKT

W oparciu o Państwa sugestie i oczekiwania nasi architekci przegotują projekt wraz z wizualizacją 3D, która w dużym stopniu ułatwi Państwu podjęcie decyzję dotyczącej wyglądu i funkcjonalności projektowanych mebli. Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych!

PODPISANIE UMOWY

Po zatwierdzeniu projektu, możemy zaproponować Państwu podpisanie umowy.

REALIZACJA

Finalny Proces, który wieńczy nasze wysiłki. Nasi wyspecjalizowani montażyści fachowo zamontują Państwu meble.
W trosce o Państwa komfort, jesteśmy w stanie dokonać prac dotyczących przeróbek instalacji gazowej, wodnej i elektrycznej, tak aby nie musieliby Państwo szukać dodatkowych ekip do zakończenia etapu montażu.