30 LAT W BRANŻY PROCENTUJE DOŚWIADCZENIEM!
Posiadając długoletnie doświadczenie staramy się sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.
Elastyczność

Nasza szeroka oferta ma szeroki wachlarz możliwości zarówno konstrukcyjnych – rozmiary szafek, jak i technologicznych – wzory i kolorystyka frontów, jak i mnogości materiałów daje duże możliwości projektowe. Dzięki temu, że fronty szafek produkujemy w naszych zakładach jesteśmy w stanie wykonać każdy wymiar szafki.

Wybór

 

Klientom zawsze proponujemy przynajmniej dwie ceny, uzależnione od wybranych podzespołów, rodzaju frontów czy gatunku drewna, które pozwolą klientowi wybrać meble lub schody na miarę swoich potrzeb, wymagań i możliwości.

Różnorodność

W ofercie firmy są meble klasyczne – głównie z frontami drewnianymi z drewna dębowego, olchowego, bukowego, czereśniowego i klonowego w wielu modelach i wybarwieniach. Jak również meble nowoczesne z wykorzystaniem różnych materiałów – forniry europejskie i egzotyczne, MDF lakierowany połysk i mat, aluminium.

Jakość

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego naszym Klientom oferujemy wyłącznie oryginalne, najwyższej jakości produkty. Współpracujemy wyłącznie z ludźmi wysoce wykwalifikowanymi, specjalistami w swojej branży. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli. Do wyrobu mebli używamy wyłącznie najwyższej jakości drewna. Dużą wagę przywiązujemy do detali, ponieważ wbrew pozorom mają one niebagatelny wpływ na ostateczną strukturę i wygląd mebli.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem mebli na wymiar.

Oferujemy meble kuchenne, szafy na wymiar, garderoby, meble łazienkowe, biurowe, oraz wszelkiego rodzaju zabudowy. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych, funkcjonalnych oraz rzetelnie wykonanych mebli tapicerowanych. Oprócz usług znajdujących się w standardowej ofercie, nasza firma podejmuje się realizacji również tych nietypowych zamówień. Staramy się dotrzeć w gusta zarówno zwolenników tradycyjnego umeblowania, jak również wielbicieli niecodziennych, niekonwencjonalnych wnętrz.