O firmie 1

O firmie

O firmie 1

35 LAT W BRANŻY PROCENTUJE DOŚWIADCZENIEM! Posiadając długoletnie doświadczenie staramy się sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.

Elastyczność

Nasza oferta ma szeroki wachlarz możliwości zarówno konstrukcyjnych – rozmiary i kształt mebli, jak i wizualnych – wybór wzorów, kolorów oraz materiałów dają ogromne możliwości projektowe.

Dzięki temu, jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt dostosowany do Państwa potrzeb.

O firmie 3

Wybór

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów, który oczekują niebanalnych rozwiązań w powiązaniu z zastosowaniem wyszukanych wzorów i materiałów. Jesteśmy także w stanie zaproponować naszym klientom wiele rozwiązań, które pomogą obniżyć koszty zabudowy meblowej na miarę swoich potrzeb, wymagań i możliwości.

Różnorodność

W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble klasyczne – głównie z frontami MDF, fornirowanymi oraz drewnianymi w wielu modelach i wybarwieniach. Jak również meble nowoczesne z wykorzystaniem różnych materiałów –Płyty meblowe wszystkich producentów, forniry europejskie i egzotyczne, MDF lakierowane w macie lub połysku i wiele innych.

Jakość

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego naszym Klientom oferujemy wyłącznie oryginalne, najwyższej jakości produkty. Współpracujemy wyłącznie z największymi dostawcami w kraju i za granicą. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych specjalistów w swojej branży.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli. Dużą wagę przywiązujemy do detali, ponieważ wbrew pozorom mają one niebagatelny wpływ na ostateczną strukturę i wygląd mebli.

O firmie 4
O firmie 5

Współpracujemy z firmami