Hafele: Free Flap 1.7

To połączenie zawiasu i podnośnika w jednym produkcie, który zapewnia wysoki komfort ruchu górnych frontów nawet przy cięższych klapach. Szeroki kąt otwarcia 107° można w razie potrzeby ograniczyć do 90° za pomocą zintegrowanego suwaka – model 3.15. W modelu 1.7, kąt można również ograniczyć za pomocą oddzielnego ogranicznika. Uchwyt klapy będzie łatwo dostępny za każdym razem, ponieważ front uchylny zatrzymuje się w dowolnej pozycji otwarcia. Płynna amortyzacja domknięcia zapewnia delikatne domykanie szafki.

Hafele: Free Flap 1.5

Free Flap 1.5H może być alternatywą dla podnośników gazowych, które znacząco przewyższa kulturą pracy i wygodą użytkowania. Nowy Free Flap to również świetna elastyczność, bardzo szybki montaż i gwarancja dobrej jakości. Dzięki ekonomicznemu i kompaktowemu rozwiązaniu zyskasz optymalną widoczność wnętrza szafki. Wersja tworzywowa da lepszą możliwość wizualnej i estetycznej aranżacji mebla. 

Dodatkowo możliwość wykonania klapy z uchwytem w wersji cichy domyk lub bez uchwytu w opcji Push-to-open.

Hafele: Free Fold

Podnośniki FREE FOLD to najlepsze rozwiązanie do bardzo wysokich dwuczęściowych klap, nawet do 1 metra wysokości. Za pomocą jednego ruchu odkrywamy co jest ukryte pod dwoma klapami swobodny dostęp do wnętrza szafek.

Hafele: Free Up

Zajmuje mało miejsca przed szafką. Front unosi się pionowo, równolegle do korpusu, szybko uwalniając całą zawartość szafki. Dodatkowo zatrzymuje się w dowolnym miejscu.

Hafele: Free Swing

Elegancki przebieg ruchu, równoległe otwieranie i wychylanie frontu ponad korpus, omija profile wieńcowe i wierzchnie oprawy oświetleniowe ,nadaje się szczególnie do klap o dużych powierzchniach, bardzo wygodny dostęp do zawartości szafek.

Hafele: Maxi

Podnośniki do klap uchylnych Maxi HÄFELE to okucia do bezuchwytowych frontów uchylanych ku górze. Podnośniki Maxi są dostępne w czterech wersjach w zależności od zakresu dopuszczalnego obciążenia. Specjalny podnośnik został przygotowany dla klap skrzyniowych (wieko) – okucie zachowuje wtedy nadal wszystkie swoje zalety. Opcjonalnie mogą być wykonane z amortyzacją. Dostępne są również różne specjalne kątowniki montażowe.

Hafele: Duo

To podnośnik o dwóch funkcjach.Poprzez odwrócenie ramion z podnośnika do klap górnych otrzymujemy rozwórkę do barków. Dzięki wytrzymałej niewielkiej konstrukcji wymaga niewielkiej ilości miejsca do zabudowy wewnątrz korpusu szafki. Podnośnik posiada mocne sprzęgło cierne z szerokim zakresem regulacji.

Hafele: Podnośniki Gazowe

Idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju szafek otwieranych do góry. Można go stosować zarówno do frontów pełnych jak i wykonanych z profili aluminiowych. Podnośnik zapewnia kąt otwarcia frontu do 110°.

Blum: Aventos HF

Podnośnik AVENTOS HF jest przeznaczony do wysokich, dużych, dwuczęściowych frontów. To rozwiązanie oferuje dużą różnorodność planowania i projektowania zapewniając przy tym zawsze bezpośredni dostęp do wnętrza szafki, komfort obsługi i swobodę ruchów użytkownika kuchni.

Blum: Aventos HS

AVENTOS HS jest idealny do dużych, jednoczęściowych frontów. Zapewnia różnorodność projektowania i komfort ruchu szafek górnych. Jak zawsze prosty i nieskomplikowany montaż, wielokrotnie nagradzane wzornictwo.

Blum: Aventos HL

Podnośnik AVENTOS HL jest idealnym rozwiązaniem do średnich i wysokich szafek górnych oraz do szafek wnękowych, powyżej których znajdują się jeszcze inne fronty. Ponadto, zapewnia on nieograniczony dostęp do wnętrza szafki. Międzynarodowe jury wielokrotnie nagradzało AVENTOS HL za wzornictwo.

Blum: Aventos HK

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS HK jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nie wymaga on dużej przestrzeni – także w przypadku rozwiązań pod zabudowę np. ponad lodówką.

Blum: Aventos HK-S

AVENTOS HK-S jest idealnym rozwiązaniem do małych szafek górnych jak również do korpusów pod zabudowę np. do wnęki ponad szafą na zapasy lub lodówką. Podnośnik idealnie wpasowuje się do bardzo małych mebli i w ten sposób uzupełnia obecny program podnośników AVENTOS.

Blum: Aventos HK-XS

Niewielka konstrukcja sprawia, że AVENTOS HK-XS oferuje dużą swobodę projektowania małych szafek górnych. Oznacza to, że nawet korpusy o niewielkiej głębokości wewnętrznej, np. nad wyciągiem kuchennym lub umywalką, można wyposażyć w to rozwiązanie.